Sprzedaż i serwis mobilny oraz stacjonarny w salonach - CoffeePlanet

Historia De’Longhi rozpoczyna się 1902 roku od przydomowego warsztatu przemysłowego, otwartego w Treviso we Włoszech. Jednak dopiero w 1970 roku marka De’Longhi została oficjalnie zarejestrowana i rozpoczęła sprzedaż urządzeń pod tą nazwą. Pierwsze ekspresy do kawy firma wyprodukowała w latach 90. i był to ogromny sukces. Bowiem to właśnie te produkty rozsławiły De’Longhi na cały świat. Dzisiaj De’Longhi to duża, międzynarodowa grupa, która skupia takie znane marki jak Kenwood, Braun, NutriBullet oraz Ariete.

“Better Everyday” to główne hasło firmy, a w jej produktach możemy znaleźć, nie tylko przekazywane z pokolenia na pokolenie rodzinne wartości, ale także innowacyjność, wysoką jakość i niezawodność. Produkcja ekspresów De’Longhi podlega bardzo ścisłej kontroli, a każdy ekspres, nim trafi na sprzedaż, jest testowany. Dużo uwagi poświęcono również projektom ekspresów do kawy – ekspresy te zdobyły wiele prestiżowych nagród za design.

Ekspresy De’Longhi to jedne z bardziej popularnych i lubianych przez klientów urządzeń. Firma oferuje zarówno modele półautomatyczne, jak i automatyczne. Dlaczego warto wybrać właśnie ekspres tej marki? Najnowsze ekspresy De’Longhi są tak proste w obsłudze, że zachwycą nawet najbardziej początkujących użytkowników. Do tego powierzchnie ze stali nierdzewnej i kolorowe ekrany dotykowe, a nawet wiele komór na ziarna kawy. A wyjątkowy system mleczny LatteCrema umożliwia spienianie gorącej lub zimnej pianki mlecznej o różnej konsystencji w celu przygotowania dowolnej kawy mlecznej. Pojemnik na mleko można swobodnie przechowywać w lodówce i wyjąć przed użyciem. Co więcej, w niektórych modelach pojemnik na mleko posiada izolację termiczną. Nawet jeśli nie masz lodówki pod ręką, to masz pewność, że mleko pozostanie chłodne nawet przez 5-6 godzin. 

 

De’Longhi oferuje gamę kolbowych i automatycznych ekspresów do kawy, które umożliwiają łatwe delektowanie się ulubioną kawą i utrzymanie jej jakości. Te najbardziej popularne automatyczne ekspresy producent podzielił na cztery głowne serie urządzeń.

 

Magnifica to seria automatycznych ekspresów do kawy De’Longhi, w których producent postawił na prostą obsługę i możliwość przygotowania kawy za dotknięciem jednego przycisku. Najważniejsze cechy tej serii urządzeń to przede wszystkim stalowy młynek oraz technologia mielenia, która do minimum redukuje ilość pyłu kawowego, tak aby twoja kawa była parzona zawsze ze świeżo zmielonych ziaren, ale także opatentowany przez De’Longhi system Advanced Cappuccino. Cała obsługa ekspresu odbywa się całkowicie od przodu urządzenia, zarówno napełnianie zbiornika z wodą, karafki z mlekiem, czy pojemnika na ziarna kawy nie wymagają odwracania urządzenia i zaglądania w jego tylne części. 

 

Kolejną serią ekspresów są urządzenia De’Longhi Dinamica oraz ich ulepszona linia Dinamica Plus. Jest to seria wzbogacona unikalnymi, interaktywnymi rozwiązaniami, takimi jak Smart One Touch, trzy profile użytkowników i sterowaniem za pomocą aplikacji Coffee Link, a także mamy tutaj 12 gotowych przepisów, dyszę z regulowaną wysokością, 3,5-calowy wyświetlacz dotykowy oraz system spieniania mleka LatteCrema z automatycznym czyszczeniem.

 

Seria premium ekspresów De’Longhi to zdecydowanie PrimaDonna (w wersji np. Soul). Urządzenia tej serii posiadają duży, wyrazisty, dotykowy wyświetlacz, na którym możemy wybrać aż 20 różnych specjałów kawowych, nawet takie jak Doppio+, Brew Over Ice, Long Black, Americano, Flat White, Cortado oraz Mug tu Go, czy możliwość napełnienia kubka termicznego kawą lub kawą z mlekiem (kubek znajduje się w zestawie z ekspresem). Świetnym rozwiązaniem jest funkcja herbaty z opcją wyboru ustawień temperatury wody w zależności od typu herbaty (np. zielona, biała, oolong, czarna) czy funkcja Dzbanka kawy doskonała, gdy spodziewamy się większej liczby gości w domu. Ale to, co zaskakuje w tych ekspresach to zastosowanie technologii Bean Adapt, która umożliwia dopasowanie ustawień pracy ekspresu do używanym aktualnie ziaren kawy. Czynność tą wykonujemy zdalnie, za pomocą aplikacji Coffee Link.

 

Portfolio ekspresów automatycznych zamyka seria Maestosa, która stanowi połączenie wieloletniego doświadczenia De’Longhi i włoskiego stylu projektowania. To prawdziwe dzieło sztuki od włoskich mistrzów. Technologia AdaptiveGrinding – elektroniczna regulacja mielenia, system LatteCrema, dwa młynki, po jednym na każdy pojemnik z ziarnami oraz bezprzewodowy system zaparzający to tylko część z rozwiązań zastosowanych  w tej serii urządzeń. Czytelne sterowanie zapewnia duży, odchylany wyświetlacz TFT. Wybrane modele ekspresów posiadają także funkcję MixCarafe – specjalną karafkę na dodatkowe napoje oraz mieszadła Choco i Aero, z których pomocą możesz przygotować na przykład mleko i czekoladę w proszku, czy też połączyć kostki lodu i espresso.

Brak produktów w koszyku.

Ulubione 0
Przejdź do ulubionych Kontynuuj zakupy