Sprzedaż i serwis mobilny oraz stacjonarny w salonach - CoffeePlanet

W 1846 roku Robert Krups założył firmę, która na przestrzeni lat stała się jednym z większych producentów artykułów gospodarstwa domowego. Niemieckie podejście do projektowania i samego procesu produkcji, a także działanie w myśl głównej zasady samego prekursora marki: „Moim największym pragnieniem jest zawsze dążyć do najwyższej technicznej perfekcji” zaowocowało ogromnym sukcesem firmy. 

KRUPS wszedł na rynek ekspresów do kawy w 1961 roku, wprowadzając legendarny ekspres ONKO. Od tego czasu firma z powodzeniem dostarcza ekspresy do kawy na rynek światowy, wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom najbardziej wymagających nabywców i specjalistów w parzeniu kawy. Każdy ekspres do kawy KRUPS jest projektowany z myślą o różnych osobach.

Międzynarodową sławę przyniosła marca KRUPS współpraca z Nestlé. Firma w 1991 roku wypuściła na rynek ekspres do kawy Nespresso „What else?”, a w 2006 roku powróciła z maszyną Nescafé Dolce Gusto, która pozwala przyrządzić pyszne, pieniste cappuccino i aksamitne latte w domu. Z biegiem lat w ofercie firmy pojawiły się również półautomatyczne i automatyczne ekspres do kawy.

Musimy pamiętać, że wszystkie ekspresy do kawy KRUPS to tak naprawdę indywidualne wynalazki o różnych funkcjach. Wystarczy wybrać ten stworzony zgodnie z naszym stylem życia. Te w pełni automatyczne ekspresy zostały zaprojektowane tak, aby można było cieszyć się kawą o jakości baristy za naciśnięciem jednego przycisku. Z kolei półautomatyczne są doskonale wyważone do produkcji profesjonalnej domowej kawy, nawet jeśli robimy tylko jedną filiżankę dziennie. Poznajmy zatem główne serie ekspresów proponowane przez firmę KRUPS. 

Obecnie najbardziej popularną grupą ekspresów automatycznych KRUPS jest seria INTUITION, która dzieli się na Preference, Preference Plus i Essential. Kluczowe zalety tej serii ekspresów to przede wszystkim intuicyjna obsługa za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza SMART SCREEN, a także pełna personalizacja ustawień  takich jak moc, wielkość i proporcje. W ekspresach tej linii spotkamy także technologię Quattro Force, która opiera się na ulepszeniu każdego etapu przygotowania idealnego espresso: mielenia, ubijania, parzenia i czyszczenia. Na tę technologię składa się młynek Active Speed gwarantujący wysoką jakość mielenia, Ultraflat Tamping, czyli precyzyjne ubicie kawy z siłą 30 kg, optymalizacja parzenia poprzez Thermoblock strzegący idealnej temperatury oraz AutoClean Pressure System, czyli automatyczne opróżnianie systemy przepływu kawy po każdej filiżance.

Kolejna grupa ekspresów to te oznaczone logo KRUPS Evidence. Urządzenia sygnowane tą serią to przede wszystkim dwie kawy mleczne jednocześnie, szwajcarski młynek, wyświetlacz OLED oraz elegancki i nowoczesny design. W serii Evidence znajdziemy podział na Evidence, Evidence One oraz Evidence Plus. 

Warto jeszcze wspomnieć o serii Barista, a szczególnie o ekspresie KRUPS Barista EA9010, który jako jedyny na rynku wyposażony jest w parową dyszę z funkcją automatycznego czyszczenia. Model ten pozwala przygotować aż 19 różnych napojów i każdy za dotknięciem jednego przycisku. Mamy do wyboru 7 przepisów na espresso i czarną kawę, 9 przepisów z użyciem mleka i 3 ustawienia temperatury do 3 rodzajów herbaty. Oczywiście ten model także oparto o technologię Quattro Force. Posiada on 2-stopniowy system spieniania mleka, który z pewnością docenią wszyscy fani puszystej pianki mlecznej.

Wygoda, eleganckie wzornictwo i doskonale wyważony aromat dostarczanej kawy sprawiają, że ekspresy KRUPS otrzymują najlepsze opinie od zadowolonych klientów na całym świecie.

Brak produktów w koszyku.

Ulubione 0
Przejdź do ulubionych Kontynuuj zakupy