Sprzedaż i serwis mobilny oraz stacjonarny w salonach - CoffeePlanet

Firma Miele to niemieckie rodzinne przedsiębiorstwo założone w 1899 roku przez Carla Miele i Reinharda Zinkanna. Początkowo firma zajmowała się wyłącznie pralkami, ale z biegiem lat i nabytym doświadczeniem poszerzyła swoje portfolio również o inne urządzenia AGD, w tym także o ekspresy do kawy. Obecnie w ofercie firmy Miele znaleźć możemy ekspresy ciśnieniowe do zabudowy, ekspresy wolnostojące oraz kawę.

Miele konsekwentnie buduje swoją markę w oparciu o zaufanie i promowanie jej produktów w segmencie premium. Firma stawia na wysoką trwałość produktów, ich wydajność, z zachowaniem oszczędności energii i łatwości obsługi. Podąża wiernie do przodu, trzymając się swojej głównej zasady „Immer besser”, co oznacza „Zawsze lepiej”. Cała filozofia firmy doskonale przekłada się na jakość jej produktów. Dowodzi temu całe rzesze wiernych klientów, ale także fakt, że marka Miele rok do roku nagradzana jest najwyższymi wyróżnieniami, w tak prestiżowych designerskich konkursach, jak Red Dot Industrial Design Award, Focus Open, iF Design Award, Universal Design Consumer Award, Gold Winner of Innovation in Design award.

 

Ekspresy do kawy tej marki to urządzenia wysokiej klasy, za pomocą których będziesz mógł codziennie rano delektować się profesjonalnie zaparzoną kawą. Dużą zaletą ekspresów Miele są między innymi stożkowe młynki ze stali szlachetnej, które mielą każde ziarno kawy niezwykle delikatnie i równomiernie. W połączeniu z AromatiSystem, odpowiedzialnym za szczególnie intensywny proces łączenia się zmielonej kawy z wodą, otrzymujemy napoje kawowe o idealnym aromacie i z mniejszą goryczką. 

 

Obecnie firma Miele oferuje trzy serie ekspresów wolnostojących. CM5 Silence to modele ekspresów wyposażone w wyjątkowo ciche silniki, które znacznie poprawiają komfort użytkowania ekspresu zwłaszcza z samego rana, kiedy inni domownicy jeszcze śpią. Dotykowy panel sterowania umożliwia wybór szerokiej gamy napojów. Opcji wyboru kawy jest w sam raz tyle, aby zaparzyć sobie napój według naszych preferencji, a jednocześnie ich wybór nie przytłacza nas, tak jak ma to czasem miejsce w innych tego typu urządzeniach. Ekspresy CM5 Silence to także ponadczasowe wzornictwo i kilka wersji kolorystycznych do wyboru. Mamy tutaj również funkcje  OneTouch for Two, czyli możliwość zaparzenia dwóch takich samych kaw jednocześnie, oczywiście AromatiSystem, a także sterowanie dotykowe DirectSensor.

 

W serii ekspresów Miele CM6 MilkPerfection producent postawił na perfekcyjnie mleczną piankę. To właśnie te modele szczególnie polecamy wszystkim miłośnikom kaw mlecznych, bo dzięki dedykowanej opcji Cappuccinatore ich ulubiony napój będzie gotowy za dotknięciem jednego przycisku. Urządzenia wyposażono w szklany pojemnik na mleko oraz nowy system spieniania mleka Venturi. W tym ekspresie mleko spieniane jest z podwójną parą. Dzięki temu uzyskujemy idealną pianę mleczną niezależnie od temperatury mleka. Ekspres oferuje aż 21 różnych napojów. Absolutną wygodę użytkowania zapewnia funkcja WifiConn@ct, która pozwala zdalnie zmieniać ustawienia lub uruchomić ekspres, ale również zrobić zakupy online. Producent zadbał nie tylko o wyjątkową jakość kawy, ale również o specjalny klimat jej przygotowania. Funkcja BrilliantLight daje delikatne podświetlenie LED, tworząc przyjemną atmosferę podczas zaparzania kawy.

 

Seria CM7 to już najwyższy standard i wiele najnowocześniejszych technologii. W tych modelach na specjalne wyróżnienie zasługują trzy rozwiązania, które spotykamy wyłącznie w ekspresach tej marki. Jest to opatentowana funkcja  CupSensor, która rozpoznaje wysokość filiżanki i zatrzymuje dyszę w odpowiedniej pozycji. Spotkamy tu także autorską technologię CoffeeSelect. Ekspres ma trzy osobne pojemniki na różne rodzaje kaw i umożliwia ręczną lub automatyczną zmianę ziaren w zależności od wybranego napoju kawowego. Trzecim patentem jest w pełni zautomatyzowany proces odkamieniania AutoDescale. Codziennie o wybranej godzinie ekspres uruchamia proces odkamieniania. W tym celu urządzenie wyposażono w specjalny wkład, umieszczony na tylnej ścianie urządzenia, który wystarcza na 7 do 12 miesięcy. Dzięki funkcjom sieciowym ekspresu możemy sparować go ze smartfonem i aplikacją Miele@mobile, a następnie połączyć ze sterowanymi głosowo asystentami, takimi jak Alexa. 

Brak produktów w koszyku.

Ulubione 0
Przejdź do ulubionych Kontynuuj zakupy