Sprzedaż i serwis mobilny oraz stacjonarny w salonach - CoffeePlanet

Ekspresy marki Philips to jedne z najbardziej przystępnych w obsłudze ekspresów na rynku. To, co marka stawia na pierwszym miejscu to oczywiście innowacyjność i stałe dążenie do idealnego smaku kaw. Ekspresy Philips z pewnością możemy polecić osobom, które szukają prostych w obsłudze i wygodnych w użytkowaniu urządzeń.

Philips to duży holenderski koncern, z siedzibą główną w Amsterdamie. Firma powstała  w 1891 roku i obecnie w swoich fabrykach na całym świecie produkuje sprzęt elektroniczny. Z pewnością każdy z Was dobrze kojarzy firmę, chociażby z urządzeniami gospodarstwa domowego, ale Philips produkuje także sprzęt medyczny (pod nazwą Philips Healthcare) oraz jest największą marką oświetleniową, występującą od 2016 roku pod nazwą Signify. 

Produkcję ekspresów Philips rozpoczął w 1965 roku. Od początku firma postawiła w tej dziedzinie na innowacyjne rozwiązania, dążąc to wytwarzania jak najpyszniejszej kawy, zachowując przy tym prostotę obsługi. Pięćdziesiąt lat później, dokładnie w 2015 roku, firma Philips odebrała tytuł najlepszej marki produkującej urządzenia do parzenia kawy w całej Europie Zachodniej. Obecnie Philips oferuje bogatą gamę ekspresów do kawy, co pozwala idealnie dopasować ekspres do naszych indywidualnych potrzeb, a także do naszego budżetu.

Gdybyśmy chcieli wymienić największe zalety ekspresów do kawy Philips to z całą pewnością będzie to aromatyczna i pełna smaku kawa na najwyższym poziomie, możliwość przygotowania do 12 rodzajów kaw (w zależności od modelu), trwały ceramiczny młynek z możliwością regulacji grubości mielenia na 12 poziomach oraz system Aroma Extract, dbający o odpowiednią temperaturę wody i ekstrakcji. Mocną stroną ekspresów marki Philips jest system LatteGo, który umożliwia przygotowanie mlecznych kaw z idealnie spienionym mlekiem, ale co istotne jest bardzo szybki w czyszczeniu – składa się z dwóch części i nie ma żadnych rurek, wystarczy umyć go pod bieżącą wodą. Ponadto ekspresy do kawy marki Philips to również możliwość ustawienia indywidualnie personalizowanej kawy czy też wprowadzenie własnych przepisów na kawowe specjały. 

Warto również pochwalić ekspresy tej marki za jasną i intuicyjną obsługę. Za pomocą dotykowych paneli sterowania możemy szybko zmieniać parametry pracy urządzenia. 

 

Firma Philips oferuje automatyczne ekspresy do kawy w czterech najważniejszych seriach do wyboru. Każda z serii dopasowana jest do różnych potrzeb użytkownika, wyróżnia się także designem, wymiarami i wyposażeniem.

 

Seria 2200 to doskonały wybór na pierwszy ekspres dla osób, które nie mają dużych potrzeb, ale również zbyt dużego doświadczenia z tego typu urządzeniami. Ekspresy z tej serii oferują trzy rodzaje kawy: espresso, czarna kawa i capuccino. Każdy napój dostępny jest za dotknięciem jednego przycisku. Wyposażone są w system spieniania mleka LatteGo, system Aroma Extract, funkcję Moja Kawa oraz filtr wody AquaClean.

 

Urządzenia z serii 3200 umożliwiają przyrządzenie już aż pięciu różnych kaw: espresso, kawy czarnej, americano, cappuccino lub latte macchiato. Wszystkie napoje również za dotknięciem jednego przycisku. Oczywiście pozostałe wyposażenie w tej serii jest takie samo jak w innych ekspresach automatycznych marki Philips, czyli mamy tutaj system Aroma Extract, funkcję Moja Kawa oraz filtr wody AquaClean. Warto zaznaczyć, że w serii 3200 system spieniania mleka LatteGo występuje w wersji Premium z eleganckim metalowym wykończeniem.  

 

Poziom wyżej mamy serię 4300, w której użytkownik ma do wyboru już osiem kaw. Pięć czarnych: americano, caffe crema, espresso, kawy czarnej i ristretto – przygotowanych przy użyciu klasycznego spieniacza oraz trzy kawy mleczne: cappuccino, latte macchiato, café au lait przygotowane z wykorzystaniem systemu LatteGo. Ta seria ekspresów oferuje również dwa odrębne profile użytkowników, tak aby każdy z domowników mógł w łatwy sposób zmieniać i programować swoją ulubioną kawę. A dodatkowy profil gości pozwala na przygotowywanie aromatycznych kaw bez konieczności zmiany bieżących ustawień. W tej serii sterowanie ekspresem odbywa się za pośrednictwem trzykolorowego panelu sterowania z dużymi wygodnymi przyciskami.

 

Najbardziej zaawansowana seria ekspresów Philips to seria 5400 LatteGo. Tutaj otrzymujemy już największy zakres parzenia kaw, wysoką funkcjonalność, ale także najnowocześniejszy wygląd, stylowe i eleganckie wykończenie. W tej serii każdy model posiada system spieniający LatteGo i może zaparzyć aż dwanaście różnych rodzajów kawy: ristretto, espresso, espresso lungo, kawę czarną, caffè crema, americano, cappuccino, latte macchiato, café au lait, latte, flat white. Ekspress oferuje pełną personalizację kaw – mamy do wyboru 1 z 5 ustawień mocy oraz ilości kawy i mleka, a także 1 z 3 ustawień temperatury. Do tego aż cztery profile użytkownika plus profil dla gości. W tej serii znajdziemy również nową funkcję Extra Shot, za pomocą której możemy dodać porcję ristretto do dowolnej kawy i tym samym wzmocnić napar, ale bez posmaku goryczki. Modele z serii 5400 LatteGo oferują dotykowy panel sterowania z kolorowym wyświetlaczem LCD.

Po ponad pół wieku projektowania i produkowania ekspresów firma Philips doskonale rozumie potrzeby swoich konsumentów i zdecydowanie wyróżnia się na tle konkurencji nowatorskimi technologiami, intuicyjną obsługą, nowoczesnym designem i świetnym stosunkiem jakości do ceny. 

Brak produktów w koszyku.

Ulubione 0
Przejdź do ulubionych Kontynuuj zakupy